Ocakbaşı Yenecek Yerler

Ocakbaşı Yenecek Yerler denince akla ilk biz geliyoruz.

Şehrin En Güzel Manzarasında, leziz yemeklerimizin tadını çıkarmaya bekliyoruz. Aileniz ile birlikte beraber doyasıya vakit geçirebileceğiniz, kafa dinleyebileceğiniz bir gün için Güven Et-Mangal tam size göre. Usta şefler tarafından özenle hazırlanan menümüz, her damak zevkine uygun olarak hazırlanmıştır. Ocak başımız ise lezzeti ile sizleri hayran bırakacak.

Sapanca’nın en güzel manzarasında, özenle hazırlanmış menümüzde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız. Restoranımızın çalışanları başarısını ispatlamış, harika lezzetleri ile müşterilerinin memnuniyetini her zaman kazanmıştır. Tüm çalışanlarımız özenle seçilerek görevlendirilmiş ve size daha iyi bir hizmet sağlamak amacı ile yetiştirilmiştir. Sakarya’nın en güzel manzarasında şahane bir akşam yemeği için sizleri ve ailenizi restoranımıza bekliyoruz.

Özel bir günün önemini çok iyi biliyoruz. Özel günlerin ince bir şekilde düşünülmesi gerekmektedir. Bu özel günleri sizler için her ayrıntısına kadar düşünüyoruz.  Tecrübeli ekimiz ile özel günlerde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm alanlarımız sizlere özel günde eşlik etmek için hazır. Doğum günü, toplantı, yıl dönümü gibi etkinliklerinize eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

Restoranımızın bütün güzelliğini tüm misafirlerimize yaşatmak için tasarladık. Tüm misafirlerimiz kendinlerini evinde gibi hisseder ve doğanın tadını çıkarır. Siz misafirlerimize unutmaz bir gün geçirmek için tüm imkanları sağlıyoruz.

Misafirlerimize unutulmaz bir gün geçirmeleri için gereken tüm imkanlara sahip profesyonel ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Etlerimiz helal kesim kurallarına uygun olarak kesilmektedir. Yemeklerimizin hazırlandığı mutfağımız her gün detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Ayrıca mutfakta görevli personellerimizim hijyen için maske, bone, eldiven, önlük gibi kıyafet kurallarına uyma zorunluluğu sürekli olarak teftiş edilmektedir.

Güven Et-Mangal olarak restoranımızda ilk kuralımız hijyen ve yemek sağlığıdır. Ürünlerimiz her zaman taze ve hijyeniktir. Yemeklerimizde kullandığımız tüm ürünlerimiz en kaliteli ürünlerden tercih edilmektedir. Ayrıca aşçılarımız uzun yıllardır sektörde tecrübeli ve yemeklerinin lezzeti başarı ile kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır. Sapanca’nın tertemiz havasında ve yemyeşil doğası ile birlikte güzel bir ziyafet için sizleri restoranımıza bekliyoruz.

Ocakbaşı Yenecek Yerler hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü